Hakkımızda

ELKOMSAN, 1986 yılında kuruluşundan bugüne Türkiye ve yurtdışı pazarlarda Elektronik, Beyaz Eşya, Aydınlatma, Endüstriyel Kilit ve Menteşe Sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen ve köklü şirketlerinden birisidir.

ELKOMSAN Üretim Tesisleri, İstanbul, Sancaktepe’ de kurulu 7.500 m2 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Üretim Tesislerimiz son teknoloji ile donatılmış olup, tüm üretim faaliyetleri tek merkez altında gerçekleştirilmekte, tüm kalıp tasarım ve üretimleri, plastik enjeksiyon, eksantrik metal, zamak enjeksiyonları bünyemizde yapılmaktadır.

ELKOMSAN “bugünün değil, yarının ürününü geliştirme” hedefiyle yenilikçi, güvenilir ve yüksek kalite standartlarına sahip yeni ürünler ile ürün yelpazesini genişletmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. Yenilikçi ve ergonomik ürün tasarımı, yüksek kalite malzeme ve işçilik kullanımı ve standart üzeri ürün kalitesi hedefiyle son kullanıcı memnuniyetinin en üst seviyede karşılamak değişmez ve birinci önceliğimizdir.

Bu amaçla alanında dünyanın en prestijli bağımsız kuruluşlarından olan “TUV Austria” onaylı ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Uuluslararası Kalite İşletme Sistem Sertifikaları ve ulusal, uluslararası kalite standart belgelerine sahibiz.

ELKOMSAN olarak kuruluşumuzdan bu yana işimizin her aşamasında; dürüst, şeffaf, ticari teamül ve kurallara sadık, ahlaki değerleri, insanı, doğayı ve çevreyi koruyan, gözeten ilkelerimizden vazgeçmedik. İsmimizi verdiğimiz ELKOMSAN ve MASSIMO Lighting markalarımız ile ürünlerimizin, verdiğimiz her sözün arkasında durmaya devam edeceğiz.

Sahip olduğumuz değerlerimiz, kişiliğimiz, kaliteli ve deneyimli işgücümüz ile sektörümüzde “güvenilir iş ortağı” olarak varlığımızı her gün daha da güçlenerek sürdüreceğiz.